Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra

Země:Francie (Francouzská riviéra),
Francie (Provence)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:9 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:13 490
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

V uplynulém roce spojení dvou zájezdů v jeden předčilo očekávání ve všech směrech. Poptávka míst překročila nabídku! Děkujeme.

Vybavení hotelu:

UBYTOVÁNÍ v hotelu: 3x IBIS Avignon, 1x KYRIAD Marseille, 2x KYRIAD Nice.

Cena zahrnuje:
  • Dopravu,
  • 6x ubytování - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím,
  • 6x snídaně,
  • průvodce,
  • pojištění léčebných výloh,
  • pojištění na úpadek CK.
Cena nezahrnuje:
  • Nástup v Brně - 300 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená nástup v uvedených místech a vrácení příplatku.
  • příplatek SGL - 4000 Kč

Doporučená výměna bez záruky: cca 100 EURO (lodní lístky, Marineland a vstupné, které nejsou součástí ceny)

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod Úřadem práce v 19.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 19.15, z Jihlavy od Billy v 20.00 hodin, z Prahy Zličína ve 22.00 hodin, (nástup v Brně a Humpolci bude upřesněn).

2.den: Odpoledne návštěva Avignonu - město obepnuté hradbami jemuž vévodí papežský palác a známý most Pont St. Benézet. Nocleh v hotelu Ibis na 3 noci.

3.den: Snídaně. Kaňon Ardeche - údolí řeky Ardech, divoký kaňon s překrásný mi meandry a vyhlídkami, patřící k nej zajímavějším místům ve Francii. Koupání v kaňonu. Chateauneuf - du Pape - zřícenina papežské pevnosti skýtající úchvatný pohled na Avignon a papežské vinice produkující nejlepší vína této oblasti. Možnost nákupu lahodného vína. Nocleh na stejném místě.

4.den: Snídaně. Pont du Gard - 2 tisíce let starý římský akvadukt, který ve vás vyvolá pocit ohromení. Les Baux de Provence - ruiny středo věkého hradu na bizardním skalním útvaru s mnoha obchůdky typického provensálského zboží. St. Paul De Mausole - klášter, ve kterém pobýval věhlasný malíř Vincent van Gogh (návštěva interieru, mistrovy obrazy). Fontaine de Vaucluse - tryskající pramen podzemní řeky Sorgue, nejmohutnější vyvěračka vody ve Francii (typické obchůdky a restaurace). Nocleh na stejném místě.

5.den: Snídaně. Arles - exteriér římských památek, koloseum. Posezení u kávy v kavárně ze známého obrazu Vincenta van Gogha. Camargue - nedotknutá přírodní rezervace na lagunových jezerech k ochraně plameňáků, bílých koňů a divokých černých býků určených pro koridu. Lodní výlet z moře do delty Rhony! Nocleh v hotelu. 

6.den: Snídaně. Návštěva Marseille - chrám Notre Dame - De La Garde s pozlacenou Madonnou a krásným výhledem na přístav a celé město. Lodní výlet na ostrov Frouil, v rámci kterého obeplujeme ostrov If a budeme se koupat na krásné pláži. Nocleh na 2 noci v hotelu v oblasti francouzské riviéry.

POKRAČOVÁNÍ NA FRANCOUZSKÉ RIVIÉŘE

7.den: Snídaně. Cannes - procházka po přímořské palmové promenádě Croisette k Festivalovému paláci. St. Tropez - návštěva muzea „četníka'' Loiuse de Funese. Plavba lodí ze St. Tropez do krásného městečka Port Grimaud označovaného jako francouzské Benátky. Oblíbíte si městskou pláž s krásnou přímořskou atmosférou, tak jako malebné obchůdky a restaurace. Návrat na ubytování.

8.den: Snídaně. Celodenní pobyt v Antibes. Návštěva s průvodcem Mořského světa Marineland - kolosální představení cvičených kosatek, delfínů, lachtanů a lvounů pro děti i dospělé. Součástí je také muzeum námořnictva, dále pak expozice vylodění. V obřím akváriu s 2 miliony litrů mořské vody Vás ve skleněném tunelu zaujme neopakovatelný pohled na různé druhy žraloků, rejnoků, murén, medúz a dalších mořských živočichů. Individuální program bez průvodce pro ty, kteří vynechají mořský svět: Antibes - (Sofia Antipolis) - středověký přístav, hrad Grimaldiů, Vaubanova pevnost, muzeum Pabla Picassa na hradě, kouzlo pitoreskních uliček, provensálská tržnice. Ty, které budou lákat skutečné mořské vlny mají možnost pobýt na pláži u moře. Návrat do ČR zahájíme ve večerních hodinách.

9.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách

Poznámka:

VOMATIP na programově „BOHATÝ'' zájezd.

SPOJENÍM DVOU ZÁJEDŮ V JEDEN UŠETŘÍTE 3000 Kč!

Nabídka zájezdů FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
01.07.2023 (So) 09.07.2023 (Ne) LM 9 13790 Kč.
13 490 Kč/os
objednat


Fotogalerie

FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz