Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko - Walliské Alpy

Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:5 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 390
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

NESTLÉ • MONTREUX • SAAS FEE • TERMÁL BRIG • ZERMATT • MATTERHORN

Bezprostřední kontakt s přírodou Vám umožní příjemný hotel/penzion v horském městečku Grächen uprostřed „čtyřtisícovek“. Mimořádně zajímavá cena. Své zážitky můžete umocnit příjemnou relaxací v termálních lázních Brig!

Cena zahrnuje:
  • Dopravu,
  • 2x nocleh hotel/penzion,
  • 2x snídani,
  • průvodce,
  • pojištění léčebných výloh
  • pojištění na úpadek CK.
Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: nástup v Brně 200 Kč při 10 cestujících.
  • Možnost objednání 2 večeří o 3 chodech za 920 Kč. DOPORUČUJEME!

Doporučená výměna bez záruky: 175 CHF

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd z Třebíče, zastávka pod Úřadem práce v 20.00 hod., z Velkého Meziříčí v 20.15 hodin, z Jihlavy v 21.00 hod. od Billy, z Humpolce BP Vystrkov 21.15 hodin, z Prahy v 22.45 hodin, z Plzně a Brna bude nástup upřesněn.

2.den: Zastavení v malebném alpském městečku Gruyér, pod horou Moléson, které je proslavené výrobou švýcarského sýra. Exkurze do čokoládovny Nestlé. Po ochutnávce se uskuteční velmi výhodný nákup. Cesta kolem Ženevského jezera. Lázně Montreux - nazývány švýcarskou riviérou, procházka po nábřeží k památníku F. Mercuryho. Fotografická zastávka u vodního hradu Chillon (nejnavštěvovanější hrad Švýcarska). Nocleh v Grächenu v hotelu/penzionu v objetí Alp.

3.den: Snídaně. Krátký přejezd do Saas Fee pod masiv Monte Rosa s možností jízdy lanovkou na Felskinn a dále alpským metrem na Mittelallalin do výšky 3500 m.n.m. Jedná se o středisko s celoročním lyžováním. Výhled z otáčivé restaurace na panoráma hor, sněhu a ledu, patří k vrcholným zážitkům cestování. Získanou energii z okouzlující horské přírody využijeme pro rekreační vyžití a relaxaci v termálních lázních v Brigu (6 bazenů, voda 27-38°C + tobogány a bazén v jeskyni). Nocleh na stejném místě.

4.den: Snídaně. Tento den vás čeká program, který však nelze vynechat. Po snídani odjedeme do Zermattu, známého vysokohorského střediska v centru Walliských Alp na úpatí Matterhornu, snad nejkrásnější hory v Evropě a vysněného cíle všech alpinistů. Do samotného Zermattu se dostaneme vlakem z obce Täsch. Náš průvodce se skupinou uskuteční výjezd zubačkou na Gornergrat. Toto místo pro své skvělé výhledy na Matterhorn (4478 m) a hřeben Monte Rosa s dalšími vrcholy nad 4000 m je mimořádným zážitkem. Jízda zubačkou zpět do Zermattu. Procházka po Zermattu s možností nákupu potravin a suvenýrů. V podvečer odjezd domů.

5.den: Návrat domů v ranních hodinách.

Poznámka:

Exkurze do čokoládovny spojená s vydatnou ochutnávkou formou švédského stolu!

Nabídka zájezdů Švýcarsko - Walliské Alpy

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
11.08.2022 (Čt) 15.08.2022 (Po) 5 6 390 Kč/os objednat


Fotogalerie

Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy Švýcarsko - Walliské Alpy

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz