Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) BESKYDY

Země:Česká Republika
Lokalita:Česká Republika
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:3 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:3 590
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Turisticko poznávací zájezd, kde poznáme krásu Moravskoslezských Beskyd. Připomeneme si nejen dílo slezského barda, básníka Petra Bezruče, ale také „básníka dřeva“ slovenského architekta D. Jurkoviče a slovanské věrozvěsty sv. Cyrila a Metoděje. Poznáme krásnou přírodu, připomeneme si něco málo z historie a ochutnáme místní speciality.

Cena zahrnuje:
  • Autobusovou dopravu,
  • 2x nocleh,
  • 2x snídani,
  • průvodce.
Cena nezahrnuje:

Doporučená výměna na vstupy: bude upřesněno v pokynech

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd z Jihlavy od Billy v 5.00 h., z Třebíče v 6.00 h. a z Náměště nad Oslavou v 6.20 h. Krátké zastavení v poutním místě Sv. Hostýn. Pokračujeme do Frýdlantu nad Ostravicí – Malenovice. Následuje výšlap na Lysou horu 1323 m - jedná se o středně náročný výstup. Po výstupu budeme odměněni krásnými výhledy do okolí. Zájemci se pak mohou osvěžit v Bezručově chatě nebo v Restauraci Chata Emil Zátopek - Maratón. Sestoupíme z hory k hotelu Petr Bezruč, kde nás bude čekat autobus. Cestou z hory pak budeme míjet mohylu Ivančenka, která zde vznikla na uctění památky pěti skautů, kteří byli popraveni na konci války za odbojovou činnost. Ubytování.

2.den: Snídaně. V podhůří Beskyd nejprve navštívíme, v Rožnově po Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičovu rozhlednu. Odpoledne se přesuneme do nedaleké Kopřivnice, kde navštívíme muzeum slavné automobilky Tatra, Štramberk - historické město a Štramberské uši na každém kroku. Ubytování na stejném místě.

3.den: Snídaně. Přepravíme se na Pustevny, kde si prohlédneme nově postavenou restauraci Libušín a hotel Maměnka, které byly postaveny podle plánů Dušana Jurkoviče. Navštívíme stezku v korunách stromů „Stezka Valaška“ s prosklenou vyhlídkovou plošinou a závěsným chodníkem s Tibetskými modlitebními mlýnky. Odpoledne pak možno vyšlápnout na vrchol hory Radhošť 1129m, kde stojí dřevěná kaple sv. Cyrila a Metoděje vysvěcená roku 1898 olomouckým arcibiskupem Theodorem Kohnem a kterou v roce 1928 navštívil náš první prezident – osvoboditel T. G. M. Cestou na vrchol Radhoště pak budeme míjet sochu boha Radegasta a stejnojmenný hotel, kde je možnost se před cestou domů občerstvit. Návrat do Třebíče ve večerních hodinách.

Poznámka:

Tato strana zároveň poskytuje všechny informace k odjezdu.

Nabídka zájezdů BESKYDY

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
02.09.2022 (Pá) 04.09.2022 (Ne) 3 3 590 Kč/os objednat


Fotogalerie

BESKYDY

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz