Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy

Země:Belgie (Antverpy),
Belgie (Bruggy),
Belgie (Gent),
Belgie (Brusel),
Belgie (Leuven)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:5 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 190
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

ANTVERPY • BRUGGY • GENT • BRUSEL • LEUVEN

aneb ochutnávka výborných piv a skvělých pralinek!Vybavení hotelu:

UBYTOVÁNÍ: v hotelu Century s vlast­ním příslušenstvím v centru Antverp v blízkostí restaurací a supermarketu.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 2x ubytování v hotelu (dvou a třílůžkové pokoje), 2x snídani, průvodce, pojištění léčebných výloh, pojištění proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
  • Příplatek: nástup v Brně 250 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená odjezd z uvedených míst a vrácení příplatku.

Doporučená výměna bez záruky: 40 - 50 €.

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1. den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 22.00 hod., z Jihlavy od Billy v 22.45, z Humpolce BP Vystrkov 23.00 hod., z Prahy AN Zličín stanice metra v 0.30 hodin (nástup v Brně a Velkém Meziříčí bude upřesněn). Tranzit přes SRN.

• 2. den: Antverpy - centrum diamantového průmyslu. Náměstí Grote Markt - soustřeďuje významné stavební památky města. Perlou je radnice a kašna Brabofontein. Také navštívíme mohutný chrám - sedmilodní katedrálu Panny Marie (plocha téměř 1 ha) s nejkrásnější věží na světě a Rubensův dům, kte­rý ukrývá kromě velmi cenných mistrových obrazů i předměty z jeho soukromé umělecké sbírky. Neopomeneme mimořádné vlakové nádraží z historického i současného pohledu. Ubytování a nocleh s příslušenstvím.

• 3.den: Snídaně. Brug­gy - romantika ve středověkých ku­­lisách! Jedno z nejpůvabnějších měst v Belgii a Evro­pě vůbec! Hlavní náměstí Grote Markt se štítovými domy. Bazilika sv. Krve - dvoupodlažní stavba, určená pro relikviář s kapkami krve Ježíše Krista. Nejstarší dochovalá radnice v Belgii. Gotický Kostel P. Marie s Michelangelovou sochou Madony s děťátkem, která je jediná mimo Itálii. Okružní plavba po kanálech je největší turistickou atrakcí. V místních hospůdkách, kde teče pivo proudem, se můžete přesvědčit o tom, že Belgie je také věhlasným místem tohoto moku. Odpoledne navštívíme Gent - město velkých věží. Zajímavý skvost evropské kultury v podobě Gentského oltáře v místní katedrále. Nezapomeneme na osobní volno v obou městech. Nocleh na stejném místě.

• 4.den: Snídaně. Brusel - náměstí Grand Place s dobovými stavbami cechovních domů, nazývané nejkrásnějším náměstím v Evropě. Čůrající chlapeček - Manneken Pis. Možnost nákupu pralinek v pře­krásných cukrárnách, kterým neodoláte. Atomium - 165 miliardkrát zvětšený model molekuly z oceli a hliníku. Bazilika Sacré-Coeur, kterou nemůžeme vynechat. Leuven - město, kde pramení vzdělanost, sídlo největší belgické university. Lovaňská radnice patří k nejúžasnějším pozdně gotickým stavbám světa. Tranzit do ČR.

• 5. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Poznámka:

Mnoho Gotiky na malém prostoru!

Pro návštěvu historického objektu je současná doba to nejlepší.

Nabídka zájezdů BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
27.05.2021 (Čt) 31.05.2021 (Po) LM 5 6490 Kč.
6 190 Kč/os
objednat


Fotogalerie

BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy BELGIE - Flandry jsou krajkou na mapě Evropy

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD21,17

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz