Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS

Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 990
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

NESTLÉ• MONTREUX • DIABLETERS • GLACIER 3000 • ZERMATT • MATTERHORN • FURKAPASS

V roce 2019 vyzkoušené = NEPOPSATELNÉ!

Glacier 3000 - to jsou všechny slavné vrcholy: Mont Blank, Matterhorn, Eigr, Jungfrau a další z jednoho místa! Novinkou je také nová lanovka mistrného designu na Kleine Matterhorn, která nás přiblíží vysněné hoře na dotyk!

Cena zahrnuje:

Dopravu, 3x ubytování (hotel/penzion - ne F1), 2x snídaně, průvodce, pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: nástup v Brně - 250 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená nástup v uvedených místech a vrácení příplatku.
  • Možnost objednání večeří závazně v cestovní smlouvě: cena za 1 večeři 480 Kč, cena 2 večeře 960 Kč. VOMA pro chutnost doporučuje.


DOPORUČENÁ VÝMĚNA BEZ ZÁRUKY: 210 CHF

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd Třebíče zastávka pod úřadem práce v 20.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 20.15 hodin, z Jihlavy v 21.00 hod. od Billy, z Humpolce BP Vystrkov 21.15 hodin, z Prahy v 23.00 hodin, z Plzně a Brna bude nástup upřesněn.

• 2.den: Zastavení v malebném alpském městečku Gruyér, pod horou Moléson, které je proslavené výrobou švýcarského sýra. Exkurze do čokoládovny Nestlé. Po ochutnávce se uskuteční velmi výhodný nákup. Cesta kolem Ženevského jezera. Lázně Montreux - nazývány švýcarskou riviérou, procházka po nábřeží k památníku F. Mercu ryho. Nocleh v hotelu Ibis ve Francii s výbornou možností dokoupení potravin.

• 3.den: Ráno se vydáme do švýcarského Les Diableters - Col du Pillon a přepravíme se velkokapacitní lanovkou Glacier 3000 na vrchol Scex Rouge (2971 m). Vycházka na lávku z jedné skály na druhou - Peak Walk by Tissot bude určitě velkým zážitkem. Z lávky je možno vidět všechny vrcholy uvedené v titulku „pod jednou střechou“. Tato možnost v Alpách jinde není! Nenáročná vycházka na Čertovu kuželku po ledovci obohatí prožitek tohoto dne. Také nabídneme jízdu na bobové dráze. Nocleh v Grächenu v hotelu/penzionu v objetí Alp.

• 4.den: Snídaně. Tento den vás čeká program, který však nelze vynechat. Po snídani odjedeme do Zermattu, známého vysokohorského střediska v centru Walliských Alp na úpatí Matterhornu, snad nejkrásnější hory v Evropě a vysněného cíle všech alpinistů. Do samotného Zermattu se dostaneme vlakem z obce Täsch. Průvodce zájezdu Z.V. Vám nabídne již vyzkoušený program a tím bude výjezd lanovkou na Kleine Matterhorn (3883 m), kde se ocitnete v těsné blízkosti Matterhornu (4478 m) a celého masivu Monte Rosa! Jedná se o nejnavštěvovanější evropskou de facto světovou vyhlídku! Pak sjedeme lanovkou na vyhlídku Trockener Steg (2939 m) a poté k jezeru Schwarzsee, které poskytuje výborné a pohodlné procházky v těsné blízkosti Matterhornu a kolem jezera. Zážitek, který nemá srovnání! Procházka po Zermattu. Návrat na ubytování.

• 5.den: Po snídani bude prostor pro poznání a pohodlné vycházky v malebné, horské vesnici našeho ubytování v Grächenu. Vyvezeme se lanovkou na Hannigalp (2120 m), kde je značeno několik vycházkových tras pro všechny kategorie - nenáročné a za pěkného počasí můžeme vidět Matterhorn již potřetí! Návrat domů přes Furkapass, který patří k neprestižnějším ze všech 16ti švýcarských průsmyků. Možnost fotografování Rhonského ledovce (návštěva ledovcové jeskyně). Cesta domů přes Rakousko a Německo.

• 6.den: Příjezd domů v brzkých ranních hodinách.

Poznámka:

Exkurze do čokoládovny spojená s vydatnou ochutnávkou formou švédského stolu!

Věříme, že TOP zájezd v srpnu 2020 zopakujeme s Vámi v srpnu 2021!

Nabídka zájezdů Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
11.08.2021 (St) 16.08.2021 (Po) 6 6 990 Kč/os objednat


Fotogalerie

Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS Švýcarsko - Glacier 300 + Matterhorn Paradise = TOP WALLIS

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD21,48

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz