Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko - Bernské Alpy

Země:Švýcarsko
Lokalita:Bernské Alpy
Typ zájezdu:Speciální nabídka zájezdů mimo katalog
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:5 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 490
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Lanovka na Schilthorn a Titlis! Nejstrmější lanovka světa na Stoos!

Cena zahrnuje:
  • Autobusovou dopravu,
  • 2x nocleh v hotelu,
  • 2x snídani,
  • průvodce,
  • komplexní pojištění.
Cena nezahrnuje:

Možnost objednání večeří. Cena za dvě večeře (3 chody) je 790 Kč. Pro chutnost doporučujeme.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 200 Kč.

Doporučená výměna na vstupy cca 200 CHF.

Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: Odjezd z Brna z parkoviště u Tesca v 16.30 hod. , z Třebíče zastávka naproti Úřadu práce v 17,45 hod. Cesta Německem a Rakouskem do Švýcarska.

2. den: Ráno přijedeme do vesnice Stechelberg, kde skončí silnice. Z ní se vydáme na první lanovkový úsek do typické alpské vesnice Mürren (1650 m. n. m.), která se nachází v nádherné alpské přírodě. Další lanový úsek nás vyveze na vrchol Birg (2677 m. n. m.). Zde si pořídíme první fotografie Bernských Alp z vyhlídkové terasy a také z lávky Thrill Walk, která je velkým zážitkem. Lanovkový výlet zakončíme na samotném Schilthornu (2971 m. n. m.), z jehož terasy je jeden z nejlepších výhledů na Jungfrau, Eiger, Mönch, tedy švýcarské čtyřtisícovky. V tomto místě vám doporučíme občerstvení v otáčivé restauraci, kde se natáčel film s Jamesem Bondem – Ve službách jeho veličenstva. Tomuto filmu je také věnováno místní interaktivní museum. Individuální návrat lanovkou zpět k autobusu vám umožní jednotlivá místa zažít v dobré časové pohodě. Následuje přeprava do rodinného hotelu Löwen na dvě noci, který je velmi příjemný s možností dokoupení si chutné večeře.

3. den: Snídaně. Ráno pojedeme do malebného městečka s benediktýnským klášterem, tedy do Engelbergu, který se nachází v údolí pod ledovcem Titlis. Na ledovec Titlisu uskutečníme výlet lanovkou a během jednoho přestupu se dostaneme na první visutou dráhou na světě Rotair, která se během jízdy otáčí o 360°. Na vrcholu Malého Titlisu se můžeme projít ledovcovou jeskyní, ale především se budeme kochat výhledy na Bernské Alpy. TOP zážitkem je nejvýše položený most v Evropě (3020 m. n. m.) dlouhý 100 m, který bude čekat na vaše kroky. Výlet obohatíme o pohodlnou vycházku kolem jezera Trübsee s posezením a poznáním alpských rostlin. Návrat na ubytování.

4. den: Snídaně. Trubschachen – Kambly – návštěva vyhlášené sušenkárny s pestrou ochutnávkou zdarma a možností nákupu. Přejezd do kantonu Schwyz. Jízda nejstrmější lanovkou světa se sklonem 110% (47°) ze Schwyzu na Stoos. Povezete se v unikátní komfortní vodorovné poloze čtyřmi válcovitými kabinami. Ve vesnici Stoos vám doporučíme výjezd lanovkou na Fronalpstock (1922 m. n. m.) s nejkrásnějším výhledem na Luzernské jezero. Turistům doporučíme 3 hodinový bezpečný výšlap po hřebeni s překrásnými výhledy na uvedené jezero. Odpoledne zahájíme cestu domů.

5. den: Příjezd do Třebíče a Brna v brzkých ranních hodinách.

 

 

Nabídka zájezdů Švýcarsko - Bernské Alpy

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
22.06.2023 (Čt) 26.06.2023 (Po) 5 6 490 Kč/os objednat


Fotogalerie

Švýcarsko - Bernské Alpy Švýcarsko - Bernské Alpy

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz