Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Portugalsko

Země:Portugalsko
Lokalita:Portugalsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Odlet:Praha
Cena od:23 990
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

... na četná přání opět letecky!

VELKÁ CESTA PORTUGALSKEM AŽ NA „KONEC SVĚTA''


FATIMA • BATALHA • NAZARE • OBIDOS • CABO DA ROCA • LISABON • TOMAR • SINTRA • COIMBRA • CASCAIS • PORTO

MNOHOKRÁT VYZKOUŠENÝ PROGRAM OD ROKU 1994 BUSEM Z ČR

V roce 2018 a 2019 jsme uskutečnili naše první letecké zájezdy do Portugalska s využitím místního autobusu. Protože se akce velmi vydařily, rozhodli jsme se v nich pokračovat, a tak vyslyšet „volání'' mnoha zájemců poznat malebnou zemi zalitou sluncem a oceánem, se zájmem o historické stavby z různých dějinných epoch a nechat se pohostit přátelským portugalským lidem. A to vše pohodlněji - letecky. Průvodce Zdeněk Vondráček.

Cena zahrnuje:

Letenku Praha-Lisabon a zpět, letištní taxu, portugalský bus, 7x ubytování v hotelu ve Fatimě (2 nebo 3 lůžkové pokoje), 7x snídaně - švédský stůl, 6x večeře - servírovaná, průvodce, pojištění léčebných výloh a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:

Doporučená výměna bez záruky: 80 EURO (z toho na vstupy cca 50 EURO)

  • Storno poplatky za zrušení smlouvy do 60 dnů před odletem 2000 Kč - nevztahuje se na uzavření hranic - covid)
Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Setkání na letišti Václava Havla v Praze v odpoledních hodinách s průvodcem zájezdu. Společné odbavení a péče před odletem. Leteckou společností Tap Portugal se pohodlně za 3 hodiny letu přepravíme do Lisabonu, kde po společném odbavení nasedneme do připraveného portugalského autobusu, který nás odveze do Fatimy na ubytování do hotelu na celý pobyt. Autobus s námi pak uskuteční všechny následující výletní cesty. Nocleh. Stravování vlastní.

2.den: Snídaně. Tomar - návštěva kláštera Kristových rytířů (známé Arubovo Manuelské okno). Odpoledne prohlídka Fatimy a to poutního areálu včetně historické vesničky Aljustrel. Večeře. Nocleh.
(Po všechny večery možnost účasti na světelných průvodech).

3.den: Snídaně. Lisabon - prohlídka města, Torre de Belém, památník mořeplavců. Klášter Jeronýmů, návštěva kostela s hrobem Vasco da Gama. Ochutnávka typických Lisabonských koláčů letité receptury v proslavené kavárně. Jízda přes most 25. dubna přímo k soše Krista Krále. Vrcholným zážitkem je možnost vychutnat si panorama města od nohou Krista, kam
se dostaneme výtahem. Prohlídka nové moderní architektury „Expo - 98''. Večeře. Nocleh.

4.den: Snídaně. Cesta k Atlantiku. Batalha - Santa Maria da Vitória - místo odpočinku portugalských králů (Manuelská gotika, návštěva kláštera). Alcobaca - historie spjatá s Petrem I. v nejkrásnějším sakrálním prostoru Portugalska. Množství krámků s typickou keramikou Azulejos. Nazare - kouzelné rybářské místo na břehu Atlantiku. Óbidos - pro moderní dobu zachráněná komunita uliček, kostelů, střech a květin. Večeře. Nocleh.

5.den: Snídaně. Sintra (UNESCO). Návštěva historického paláce Paco Real de Sintra. Volno v uličkách kolem náměstí. Cabo da Roca - nejzápadnější výběžek Evropského kontinentu. Cascais - pestrobarevné, rybářské městečko na břehu Atlantiku. Možnost koupání. Večeře. Nocleh.

6.den: Snídaně. Porto - město, ve kterém jakoby se zastavil čas. Atmosféru starých ulic, nádraží, katedrály, mostů a lodí s portským vínem na řece Douro nutno zažít na vlastní kůži. Aveiro - portugalské Benátky plné lodí a barev. Večeře. Nocleh.

7.den: Snídaně. Coimbra - starobylé univerzitní město. Interiéry Igreja Santa Cruz a katedrála Se Velha. Exteriér historické univerzity s výhledem na město (interiér dle možností). Odpoledne volno ve Fatimě. Večeře a nocleh.

8.den: Po snídani dopoledne odjezd na letiště v Lisabonu. Po společném odbavení a možnosti nákupu ve free zóně odpoledne zahájíme let opět s Tap Portugal do Prahy s přistáním v podvečer. Následuje individuální návrat domů.

(výměna pořadí navštívených míst je možná)

Poznámka:

Největší a žádaná novinka za super cenu!

Úprava stornopoplatků za zrušení smlouvy do 60 dnů před odletem je 2 000,--Kč (nevztahuje se na uzavření hranic - COVID).

OBJEVTE ZEM OBJEVITELŮ!

Děkujeme všem za uskutečnění zájezdu v letošním roce. Společně jsme prožili jeden z ''nej'' zájezdů do Portugalska. V novém roce se těšíme na Vás!

Nabídka zájezdů Portugalsko

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
24.09.2021 (Pá) 01.10.2021 (Pá) 8 23 990 Kč/os objednat


Fotogalerie

Portugalsko Portugalsko Portugalsko

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD21,48

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz