Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Portugalsko

Země:Portugalsko
Lokalita:Portugalsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Odlet:Praha
Cena od:20 490
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

... na četná přání opět letecky!

VELKÁ CESTA PORTUGALSKEM AŽ NA „KONEC SVĚTA''


FATIMA • BATALHA • NAZARE • OBIDOS • CABO DA ROCA • LISABON • TOMAR • SINTRA • COIMBRA • CASCAIS • PORTO

MNOHOKRÁT VYZKOUŠENÝ PROGRAM OD ROKU 1994 BUSEM Z ČR

V roce 2018 a 2019 jsme uskutečnili naše první letecké zájezdy do Portugalska s využitím místního autobusu. Protože se akce velmi vydařily, rozhodli jsme se v nich pokračovat, a tak vyslyšet „volání'' mnoha zájemců poznat malebnou zemi zalitou sluncem a oceánem, se zájmem o historické stavby z různých dějinných epoch a nechat se pohostit přátelským portugalským lidem. A to vše pohodlněji - letecky. Průvodce Zdeněk Vondráček.

Cena zahrnuje:

Letenku Praha-Lisabon a zpět, letištní taxu, portugalský bus, 7x ubytování v hotelu ve Fatimě (2 nebo 3 lůžkové pokoje), 7x snídaně - švédský stůl, 6x večeře - servírovaná, průvodce, pojištění léčebných výloh a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:

Doporučená výměna bez záruky: 80 EURO (z toho na vstupy cca 50 EURO)

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Setkání na letišti Václava Havla v Praze v odpoledních hodinách s průvodcem zájezdu. Společné odbavení a péče před odletem. Leteckou společností Tap Portugal se pohodlně za 3 hodiny letu přepravíme do Lisabonu, kde po společném odbavení nasedneme do připraveného portugalského autobusu, který nás odveze do Fatimy na ubytování do hotelu na celý pobyt. Autobus s námi pak uskuteční všechny následující výletní cesty. Nocleh. Stravování vlastní.

2.den: Snídaně. Tomar - návštěva kláštera Kristových rytířů (známé Arubovo Manuelské okno). Odpoledne prohlídka Fatimy a to poutního areálu včetně historické vesničky Aljustrel. Večeře. Nocleh.
(Po všechny večery možnost účasti na světelných průvodech).

3.den: Snídaně. Lisabon - prohlídka města, Torre de Belém, památník mořeplavců. Klášter Jeronýmů, návštěva kostela s hrobem Vasco da Gama. Ochutnávka typických Lisabonských koláčů letité receptury v proslavené kavárně. Jízda přes most 25. dubna přímo k soše Krista Krále. Vrcholným zážitkem je možnost vychutnat si panorama města od nohou Krista, kam
se dostaneme výtahem. Prohlídka nové moderní architektury „Expo - 98''. Večeře. Nocleh.

4.den: Snídaně. Cesta k Atlantiku. Batalha - Santa Maria da Vitória - místo odpočinku portugalských králů (Manuelská gotika, návštěva kláštera). Alcobaca - historie spjatá s Petrem I. v nejkrásnějším sakrálním prostoru Portugalska. Množství krámků s typickou keramikou Azulejos. Nazare - kouzelné rybářské místo na břehu Atlantiku. Óbidos - pro moderní dobu zachráněná komunita uliček, kostelů, střech a květin. Večeře. Nocleh.

5.den: Snídaně. Sintra (UNESCO). Návštěva historického paláce Paco Real de Sintra. Volno v uličkách kolem náměstí. Cabo da Roca - nejzápadnější výběžek Evropského kontinentu. Cascais - pestrobarevné, rybářské městečko na břehu Atlantiku. Možnost koupání. Večeře. Nocleh.

6.den: Snídaně. Porto - město, ve kterém jakoby se zastavil čas. Atmosféru starých ulic, nádraží, katedrály, mostů a lodí s portským vínem na řece Douro nutno zažít na vlastní kůži. Aveiro - portugalské Benátky plné lodí a barev. Večeře. Nocleh.

7.den: Snídaně. Coimbra - starobylé univerzitní město. Interiéry Igreja Santa Cruz a katedrála Se Velha. Exteriér historické univerzity s výhledem na město (interiér dle možností). Odpoledne volno ve Fatimě. Večeře a nocleh.

8.den: Po snídani dopoledne odjezd na letiště v Lisabonu. Po společném odbavení a možnosti nákupu ve free zóně odpoledne zahájíme let opět s Tap Portugal do Prahy s přistáním v podvečer. Následuje individuální návrat domů.

(výměna pořadí navštívených míst je možná)

Poznámka:

Největší a žádaná novinka za super cenu!

Pro velký zájem opakujeme zájezd letecky. Omlouváme se za slib autobusové dopravy, kterou odkládáme. ZV

OBJEVTE ZEM OBJEVITELŮ!

Nabídka zájezdů Portugalsko

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
16.09.2020 (St) 23.09.2020 (St) LM 8 22990 Kč.
20 490 Kč/os
objednat


Fotogalerie

Portugalsko Portugalsko Portugalsko

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR27,22
USAUSD23,67

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz