Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Objednat zájezd Itálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDA

Kód nabídky:21it002 Last Minute
Země:Itálie (Dolomity), Itálie (Dolomity)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:2 nocí (5 dní)
Stravování:snídaně
Odjezd:(Čt) 24.06.2021
Návrat:(Po) 28.06.2021
Nástupní místa:
Třebíč
Jihlavabez příplatku
Velké Meziříčíbez příplatku
Brno250 Kč.
Humpolecbez příplatku
Katalogová cena:5 890 Kč.
Počet lůžek: 2 lůžkový pokoj
 
Cena za dospělou os. na pevném lůžku:5 640

Možné příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj:800 Kč.
příplatek za 2 večeře:700 Kč.

Formulář pro objednání:

Objednávkový formulář
Kód nabídky: 21it002
Jméno a příjmení Datum narození Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:
 

* Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!

Informace o zájezdu

Popis:

ČAROKRÁSNÉ DOLOMITY

VOMATIP!

Dolomity jsou právem řazeny mezi nejkrásnější hory na světě. Jsou legendou světového ho­ro­le­zectví. Při tomto zájezdu si užijete dosyta hor i je­zer. Lahůdkou jsou průjezdy řadou průsmyků! - Jeden z nejoblíbenějších zá­jezdů CK VOMA za poslední roky rozšířený o lodní výlet po jezeře Lago di Garda!

Cena zahrnuje:

Dopravu, 2x ubytování v hotelu nebo penzionu, 2x snídaně, průvodce, pojištění léčeb. vý­loh dle katalogu str. 42 a poj. na úpa­dek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: nástup v Brně 250 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená nástup v uvedených místech a vrácení příplatku.
  • Možnost dokoupení 2 večeří za příplatek 700 Kč.

Doporučená výměna bez záruky: 50 EURO.

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce 20.30 hod., z Vel. Meziříčí v 20.45 hodin. Z Jihlavy od Billy v 21.15 hod., (nástup v Brně a Humpolci bude upřesněn). Hraniční přechod tam: Dolní Dvořiště, zpět: Hatě.

• 2.den: Celodenní výlet k jezeru a na jezero Lago Di Garda. Lodní výlet napříč celým jezerem z Malcesine do Sirmione (doba plavby asi 1,5 hodiny). Sirmione - oblíbené místo s nádhernou polohou a výhledy na jezero. Zámek a římské památky (individuálně). Krásné koupání v jezeře, velké množství obchodů a skvělá zmrzlina. Nocleh.

• 3.den: Snídaně. Jízda Egentálským údolím k jezeru Karer See, ve kterém se zrcadlí vrcholy Latemaru. Dále přes Passo Costalunga s výhledem na Ro­sengarten. Výjezd lanovkou z Pordoi Joch (2239 m) na Saas Pordoi (2952 m) odtud je nádherný výhled na Marmoladu. Vyhlídková jízda přes pas Campolongo do Gardeny. Zastavení a fotografování pohoří Sella. Prohlídka Brixenu s návštěvou dómu Nanebevzetí P. Marie, biskupský zámek a dům K. H. Borovského. Nocleh na stejném místě.

• 4.den: Snídaně. Magistrálou Dolomit pojedeme na Passo Valles, P. Falzarego a odtud lanovkou na Picc. Lagazoi (2779 m), vycházka po hřebeni. Z kotliny, kde leží rušná Cortina D´Ampezzo můžeme obdivovat okolní štíty s horou Monte Cristalo. Pokračujeme kolem čarokrásného jezera Lago Misurina krátkou pro­cházkou a neopa­ko­vatelným pohledem na symbol Dolomit pohoří Drei Zinnen. Tím se loučíme s mimořádnou přírodou.

• 5.den: Návrat do Třebíče v brzkých ranních hodinách.

Poznámka:

Doporučujeme brzkou rezervaci!

Fotogalerie

Itálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDAItálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDA

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.