Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Poutní zájezd Francií: Nevers, Lurdy, Saint –Maximin- la-Sainte–Baume

Země:Francie
Lokalita:Francie
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:7 dnů
Stravování:dle popisu
Cena od:9 450
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Poutní program zabezpečuje cestovní kancelář VOMA s.r.o. z Třebíče a průvodkyně Marta Vondráčková ve spolupráci s Otcem P. Josefem Martasem.

Zveme vás na děkovnou a kající pouť do Lurd k Panně Marii, která před 163 lety řekla sv. Bernadetě: ''Já jsem Neposkvrněné Početí.'' Nespočetným množstvím zázraků právě v Lurdech prokázala Matka Boží svou mocnou přímluvou u Pána, že si právem zaslouží titul ''Uzdravení nemocných''. Chceme v situaci, kdy se poutníci do Lurd teprve vracejí, využít vzácné chvíle snadné dostupnosti koupelí v lurdské vodě a prožít je jako silný úkon víry a prosbu za uzdravení těla i duše. Cestou do Lurd se zastavíme u té, která Pannu Marii viděla, u sv. Bernadetty v Nevers. Tato světice dodnes svým neporušeným tělem povzbuzuje ve víře stovky poutníků, ale též uvádí v úžas lékaře a jiné odborníky. Na zpáteční cestě se zastavíme v Provence v městě Saint-Maximin-laSainte-Baume, kde je hrob sv. Marie Magdalény, a též navštívíme jeskyni v nedalekých horách, kde světice žila poslední část svého života. Díky papeži Františkovi ožívá úcta k této světici a roste zájem o poselství, které nám tato královna kajícníků přináší.

Cena zahrnuje:
  • autobusovou dopravu,
  • 4x ubytování v hotelu,
  • 2x polopenzi v Lurdech,
  • průvodcovský a kněžský doprovod,
  • komplexní pojištění.
Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst (Třebíč, Brno, Bystré u Poličky…). Tranzit Německem do Francie.

2.den: Dopolední poutní zastavení v Nevers v klášteře u milosrdných sester, kde jsou v kapli uchovány ostatky Sv. Bernadetty. Mše svatá v kostele a modlitba v místní jeskyni, která je kopií té Lurdské. Odpoledne odjezd na ubytování ve Francii na trase do Lurd.

3.den: Ráno dokončíme přepravu do Lurd, kde budeme očekáváni v odpoledních hodinách. Po ubytování v hotelu uskutečníme seznamovací prohlídku tohoto poutního místa, a také bude sloužena mše svatá. V programu nezapomeneme na eucharistické procesí a po společné večeři na procesí s Pannou Marií v doprovodu svící.

4.den: Snídaně. Celodenní poutní program v Lurdech – mše svatá, křížová cesta, možnost ozdravných koupelí, nákup pamětihodností, eucharistické procesí s požehnáním, večerní procesí. Večeře.

5.den: Snídaně formou balíčku a v cca 06,00 h. odjezd z Lurd směrem do oblasti francouzské Provence za Sv. Máří Magdalénou. V odpoledních hodinách bychom chtěli navštívit jeskyni dnes kapli Sv. Máří Magdalény, která se nachází vysoko v kopci, ve které žila jakou poustevnice. Tato jeskyně se v minulosti stala poutním místem pro řadu papežů. Nocleh v této oblasti.

6.den: Mše svatá v bazilice Saint-Maximin-la-Sainte-Baume nad kryptou, ve které je původní hrob Sv . Máří Magdalény. Po závěrečném požehnání poutníkům se vydáme Francií, Itálií, Rakouskem domů.

7.den: Příjezd do nástupních míst v brzkých ranních hodinách.

Poznámka:

Informace pro poutníky směřující do Francie: lidé, kteří se nechali naočkovat cestují naprosto bez nějakých problémů. Lidé, kteří budou cestovat s PCR testem, tak tuto cestu také zvládnou bez obav, protože test by platil po většinu dnů.

Nabídka zájezdů Poutní zájezd Francií: Nevers, Lurdy, Saint –Maximin- la-Sainte–Baume

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
01.05.2022 (Ne) 07.05.2022 (So) 7 9 450 Kč/os objednat


Fotogalerie

Poutní zájezd Francií: Nevers, Lurdy, Saint –Maximin- la-Sainte–Baume

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR25,92
USAUSD22,51

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz