Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Objednat zájezd Chorvatsko - Dalmácie (Pobytově-poznávací zájezd)

Kód nabídky:21cho02 Last Minute
Země:Chorvatsko
Lokalita:Chorvatsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:5 nocí (8 dní)
Stravování:polopenze
Odjezd:(So) 28.08.2021
Návrat:(So) 04.09.2021
Nástupní místa:
Třebíč
Brno250 Kč.
Jihlava200 Kč.
Katalogová cena:8 490 Kč.
Počet lůžek: 2-3 lůžkový pokoj
 
Cena za dospělou os. na pevném lůžku:7 990

Ostatní ceny

Cena za dítě do 5 let 3 000 Kč.
Cena za dítě ve věku 5 až 13 let 6 490 Kč.

Možné příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj:1 700 Kč.

Formulář pro objednání:

Objednávkový formulář
Kód nabídky: 21cho02
Jméno a příjmení Datum narození Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:
 

* Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!

Informace o zájezdu

Popis:

Dalmácie: Vodice • NP Krka Šibenik • NP Kornati • Biograd na Moru

Dalmácie perla Jadranu a Kornati jeho pýcha spolu s vodopády NP Krka vám prostřednictvím nás nabídnou své malebné scenérie. Kulturně - historické dědictví rozehraje vaši představivost o životě v zemi tak blízké a to nejen mořem. Právě proto jsem tam byl, abych vám tuto atmosféru a skutečnost dokázal novým programem přenést i na vás. Z.V.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 5x ubytování v hotelu Orion, 5x polopenze, průvodce, pojištění léčebných výloh dle ka­talogu str. 42 a po­jištění na úpadek CK, pobyt. taxu.

Cena nezahrnuje:
  • Příplatek za odjezd z Jihlavy a Brna: 200/250 Kč.

Doporučené kapesné na výlety bez záruky: Chorvatsko: 110 HRK (NP Krka), 35 EURO (NP Kornati včetně oběda). Výlety nejsou povinné!

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Jihlavy od Billy v 19.00 hod., z Třebíče od Úřadu práce v 19.45 hod., z Brna od Janáčkova divadla v 21.00 hod. ( nástup ve velkém Meziříčí nebo Náměšti, v Mikulově bude upřesněn). Tranzit Rakouskem, Slovinskem a Chorvatskou dálnicí.

• 2.den: V dopoledních hodinách příjezd do jednoho z nejvybavenějších středisek v Dalmácii, kterým jsou Vodice. Dříve než se ubytujeme, představíme Vám malebné město s křivolakými uličkami, kamenných domů s restauracemi, cukrárnami... Tato část města včetně Maríny jachet je nazývána St. Tropez Jadranu. V druhé části vám představíme dlouhé a široké oblázkové pláže pohodlné pro každého s průzračně čistým mořem... ano to jsou Vodice. V podvečer ubytování ve velice pěkném hotelu Orion s bazénem. Hotel se nachází cca 5 minut chůze od moře pohodlnou a přímou cestou kolem velkého supermarketu. Servírovaná večeře ( tři chody). Nocleh.

• 3.den: Snídaně formou chutného švédského stolu. Dopoledne uskuteční­me výlet do NP Krka, který kaskádovitou soustavou vodopádů zaujme všechny a to nejen příznivce filmu Vinettou. K samotnému vodopádu se přiblížíme výletní lodí a poté se projdeme po dřevěných lávkách v ojedinělé přírodě rostlin a kaskád, vodopádů. Také věnujeme čas na koupání pod vodopádem což je velkou atrakcí. Stejnou lodí se vrátíme zpět k autobusu a odjedeme do historicky zajímavého kamenného města Šibenik. Navštívíme katedrálu sv. Jakuba (UNESCO) a dopřejeme si volno na kamenné uličky s obchody, popřípadě možno vystoupat k místnímu hradu a hradbám. Šibenik je jedno z nejstarších letovisek na Jadranu a zároveň zajímavé místo pro zájemce o historii. Servírovaná večeře, nocleh.

• 4.den: Snídaně. Celodenní pobyt v rekreačním středisku Vodice dle představených možností ve druhém dnu. Servírovaná večeře, nocleh.

• 5.den: Snídaně. Po snídani odjedeme do Biogradu na Moru, kde v cca 9.00 hodin zahájíme plavbu lodí mezi ostrovy a ostrůvky NP Kornati. Zážitek, který slovy nejde vyjádřit. Během plavby budeme obslouženi kávou, nealko nápoji i vínem. V poledne přijde čas na přestávku s možností koupání v moři nebo ve slaném jezeře. Také si v místní ostrovní restauraci (ne na lodi) pochutnáme na dobrém obědě z grilu a opět vše zapijeme vínem. V cca 17.00 hodin se po plavbě mezi ostrovy vrátíme do Biogradu na Moru. Volno v tomto místě na procházku kamennými uličkami s obchody a kavárnami dokončí náš krásný výlet. Servírovaná večeře, nocleh.

• 6.den: Snídaně. Celodenní pobyt v rekreačním středisku Vodice dle představených možností ve druhém dnu. Servírovaná večeře, nocleh.

• 7.den: Po snídani vrátíme pokoje a užijeme si celý den volno na plážích letoviska Vodice. Večer v cca 19.00 hod se vydáme zpět do ČR.

• 8.den: Příjezd do nástupních míst v ranních hodinách.

Poznámka:

Děti do 5 let - 3000 Kč!

Děkujeme Vám všem, kteří jste se nenechali ovlivnit a společně jsme si užili zájezd v krásném a přátelském prostředí! V roce 2021 se těšíme i na Vás!

Fotogalerie

Chorvatsko - Dalmácie (Pobytově-poznávací zájezd)Chorvatsko - Dalmácie (Pobytově-poznávací zájezd)Chorvatsko - Dalmácie (Pobytově-poznávací zájezd)Chorvatsko - Dalmácie (Pobytově-poznávací zájezd)

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.