Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra ...krajem pana Horníčka

Země:Francie (Francouzská riviéra),
Francie (Provence)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:9 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:11 950
 
možné termíny

Popis zájezdu

Cena zahrnuje:
  • Dopravu,
  • 6x ubytování - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím,
  • 6x snídaně,
  • průvodce,
  • pojištění léčebných výloh,
  • pojištění na úpadek CK.
Cena nezahrnuje:
  • Nástup v Brně - 250 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená nástup v uvedených místech a vrácení příplatku.

Doporučená výměna bez záruky: cca 100 EURO (lodní lístky, Marineland a vstupné, které nejsou součástí ceny)

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd od z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 19.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 19.15, z Jihlavy od Billy v 20.00 hodin, z Prahy Zličína od v 22.00 hodin, (nástup v Brně a Humpolci bude upřesněn).

2.den: Odpoledne návštěva Avignonu - město obepnuté hradbami jemuž vévodí papežský palác a známý Pont St. Benézet. Nocleh v hotelu Ibis na 3 noci.

3.den: Kaňon Ardeche - údolí řeky Ardech, divoký kaňon s překrásnými meandry a vyhlídkami, patřící k nejzajímavějším místům ve Francii. Koupání v kaňonu. Chateauneuf - du Pape - zřícenina papežské pevnosti skýtající úchvatný pohled na Avignon a papežské vinice produkující nejlepší vína této oblasti. Možnost nákupu lahodného vína. Nocleh na stejném místě.

4.den: Pont du Gard - 2 tisíce let starý akvadukt, který ve vás vyvolá pocit ohromení. Les Baux de Provence - ruiny středověkého hradu na bizardním skalním útvaru, dominanta kraje s romantickým pohledem na malebné údolí s olivovými háji a slunečnicemi. St. Paul - De - Mausole - klášter, ve kterém pobýval věhlasný malíř Vincent van Gogh (návštěva interieru, mistrovy obrazy). Fontaine de Vaucluse - tryskající pramen podzemní řeky Sorgue, nejmohutnější vyvěračka vody ve Francii. Nocleh na stejném místě.

5.den: Arles - exteriér římských památek, koloseum. Posezení u kávy v kavárně ze známého obrazu Vincenta van Gogha. Camargue - nedotknutá přírodní rezervace na lagunových jezerech k ochraně plameňáků, bílých koňů a divokých černých býků určených pro koridu. Lodní výlet z moře do delty Rhony! Nocleh v hotelu Kyriad Marseille.

6.den: Návštěva Marseille - chrám Notre Dame - De La Garde s pozlacenou Madonnou a krásným výhledem na přístav a celé město. Starý přístav jachet a lodí. Lodní výlet na ostrov Frouil, v rámci kterého obeplujeme ostrov If a budeme se koupat na krásné pláži. Nocleh na 2 noci v hotelu na francouzské riviéře v blízkosti pláže, ideální možnost na koupání po výletech.

POKRAČOVÁNÍ NA FRANCOUZSKÉ RIVIÉŘE

7.den: Cannes - procházka po přímořské palmové promenádě Croisette k Festivalovému paláci. St. Tropez - návštěva muzea „četníka'' Loiuse de Funese. Plavba lodí ze St. Tropez do krásného městečka Port Grimaud označovaného jako francouzské Benátky. Oblíbíte si městskou pláž s krásnou přímořskou atmosférou, tak jako malebné obchůdky a restaurace. Návrat na ubytování.

8.den: Celodenní pobyt v Antibes. Návštěva s průvodcem Mořského světa Marineland - kolosální představení cvičených kosatek, delfínů, lachtanů a lvounů pro děti i dospělé. Součástí je také muzeum námořnictva, dále pak expozice vylodění. V obřím akváriu s 2 miliony litrů mořské vody Vás ve skleněném tunelu zaujme neopakovatelný pohled na různé druhy žraloků, rejnoků, murén, medúz a dalších mořských živočichů. Také se můžete vyskotačit v největším vodním parku na Azurovém pobřeží. Zde se nalézá bazén s mořskými vlnami, 12 obřích tobogánů, relaxační bazény a mnoho dalších atrakcí. Individuální program bez průvodce pro ty, kteří vynechají mořský svět: Antibes - (Sofia Antipolis) - středověký přístav, hrad Grimaldiů, Vaubanova pevnost, muzeum Pabla Picassa na hradě, kouzlo pitoreskních uliček, provensálská tržnice. Ty, které budou lákat skutečné mořské vlny mají možnost pobýt na pláži u moře. Návrat domů ve večerních hodinách zahájíme okružní jízdou přes Anglickou promenádu v Nice. Večer odjezd do ČR. 

9.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách.

Poznámka:

POUZE 3 DNY DOVOLENÉ!
VOMATIP na programově „BOHATÝ“ zájezd s koupáním v moři za výhodnou cenu!

Spojením dvou tradičních zájezdů vzniká superzájezd s úsporou 4230 Kč!

Hotely:
3x Ibis Avignon
1x Kyriad Marseille
2x Cannes u moře

Nabídka zájezdů FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra ...krajem pana Horníčka

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
02.07.2022 (So) 10.07.2022 (Ne) 9 11 950 Kč/os objednat


Fotogalerie

FRANCIE - Provance • Francouzská riviéra ...krajem pana Horníčka

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz