Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Francie - Normandie, Bretaň

Země:Francie (Paříž),
Francie (Normandie),
Francie (Bretaň)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:9 640
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Klidný a pohodový program, který přináší emoce i energii!

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, 5x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, průvodce, komplexní pojištění včetně zdravotního pojištění a storna zájezdu dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: nástup v Brně - 250 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená odjezd z uvedených míst a vrácení příplatku.
  • V CK možno dokoupit 4 snídaně za 790 Kč (3., 4., 5., 7. den)

Doporučená výměna bez záruky: 80 EUR (na vstupy - studenti mají slevu).

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 20.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 20.20, z Jihlavy od Billy v 21.00 hodin, z Humpolce BP Vystrkov 21.20 hodin, Prahy Zličína ve 22.45 hodin, z Plzně v 24.00 hodin (nástup v Brně bude upřesněn).

• 2.den: Tranzit přes SRN do Francie. Odpoledne návštěva Lisieux - prohlídka novorománské-byzantské baziliky sv. Terezie v srdci Normandie. Nocleh v hotelu s příslušenstvím (ne F1) v tomto místě na 2 noci.

• 3.den: Krátký přejezd do útulného městečka v Normandii Honfleur - starý rybářský přístav a dřevěný kostel St. Catherine. Následuje Alabastrové pobřeží La Manche přes Pont Normandie otevřený v roce 1995 - v té době největší zavěšený most na světě. Čeká nás Étretat - kouzelné městečko a současně přímořské lázně na Alabastrových útesech. Lehká turistika na bílých křídových útesech. V případě pěkného počasí využijete plavky. Také výborné restaurace na rybí speciality. Nocleh na stejném místě.

 • 4.den: Opět krátký přejezd k ocenánu na pobřeží La Manche. Návštěva amerického hřbitova v Colleville a výhled na přilehlé pláže Omaha určené k vylodění v Normandii 6. června 1944 nás donutí k úctě a pokoře. Využijeme nově vybudované muzeum vylodění v těsné blízkosti - Overlord muzeum - Omaha Beach, které zaujme i ty, kteří se o tuto historii nezajímají. Pobyt v Normandii ukončíme odpoledne na „zázraku“, kterým je klášter Mont St. Michel - druhá nejnavštěvovanější památka Francie. Prohlídka interieru a volno v kamenných uličkách s obchody a restauracemi. Nocleh v hotelu již v Bretani s příslušenstvím (ne F1) na 2 noci.

• 5.den: Bretaň. Celý den věnujeme kouzelné přírodě. Pobřeží růžového granitu v oblasti Ploumanach jedinečné uskupení skalních útvarů z růžové žuly na břehu oceánu. Smaragdové pobřeží Cap Fréhel - útes nad rozbouřeným mořem, který střeží maják a pískovcové skály potažené koberci vřesů. Příroda tohoto dne je nepopsatelná. Návrat do Normandie. St. Malo procházka po hradbách obepínajících staré město rybářů, korzárů a pirátů. Podvečer využijeme na procházku starým městem mezi obchůdky s možností posezení na večeři v některé z místních restaurací. Nocleh na stejném místě.

• 6.den: Ráno odjezd z hotelu v 6 hodin (proto snídaně není možná). Návštěva městečka Versailles se stejnojmenným zámkem, který představuje vrcholnou ukázku francouzského barokního klasicismu. Z uvedeného plyne prohlídka zámku, zahrad a přilehlých zámečků. Nocleh v jednoduchém hotelu u Paříže.

• 7.den: Určitě by bylo velkou chybou pouze cestovat domů, a tak se na 9 hodin zastavíme v Paříži a zopakujeme si s průvodcem nejznámější památky nebo si užijeme čas dle svého přání v místě, které jste minule nestihli. Večer odjezd do ČR.

• 8.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách.

Poznámka:

SLEVA: pro osobu na 3. lůžku 1200 Kč

Počet volných míst cca 15.

Nabídka zájezdů Francie - Normandie, Bretaň

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
03.07.2021 (So) 10.07.2021 (So) LM 8 9990 Kč.
9 640 Kč/os
objednat


Fotogalerie

Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň Francie - Normandie, Bretaň

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD21,45

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz