Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) FRANCIE - Francouzská riviéra

Země:Francie
Lokalita:Francouzská riviéra
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:6 590
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

ZA KRÁSAMI AZUROVÉHO POBŘEŽÍ
„...ANEB ZACHRAŇTE WILLIHO''
Slunná a příjemná Riviéra s malebnými vesničkami, moderními letovisky, cypřišovými háji, provoněnými pahorky i luxusními jachtami v přístavech je jednou z nejlákavějších oblastí Francie. Místem, které vás vybízí snít.

Cena zahrnuje:
  • dopravu
  • 3x ubytování ve standardním francouzském hotelu
  • průvodce
  • pojištění léčebných výloh a pojištění úpadku CK

 

Cena nezahrnuje:

V CK je dokoupit 3 snídaně za 550 Kč.
Doporučená výměna bez záruk: dospělí 70 EURO (lodní lístky, Marieneland a vstupné, které nejsou součástí ceny)

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče z AN zastávka č. 1 v 11.00 hod., z Velkého Meziříčí v 11.15 hodin, z Jihlavy od Billy v 12.00 hodin, z Prahy ve 13.45 hodin, (nástup v Brně, Humpolci a Plzni bude upřesněn).

• 2.den: Monaco - Knížecí palác a katedrála. Návštěva oceánografického muzea. Procházka podél tratě GP Monaco a kolem Casina na městskou pláž - koupání. Odjezd v pod večer na ubytování.

• 3.den: Grasse - exkurze do muzea a to várny na výrobu pravých fr.parfémů (s možností nákupu za firemní ceny). Cannes - procházka po přímořské palmové promenádě Croisette k Festivalovému paláci. St. Tropez - návštěva muzea ''četníka'' Loiuse de Funese. Lodní výlet s úžasnými sceneriemi pohoří Estrel tvořeného červenými porfyry. (Výměna pořadí zastávek je možná). Návrat na ubytování.

• 4.den: Výlet ke Grand Canyonu du Verdon. Nejhlubší kaňon Evropy, ráj turistiky, vyhlídky a koupání v tyrkysovém jezeře Ste- Croix. Možnost půjčení loděk a šlapadel. Podvečerní umělecké skalní městečko Moustiers-Ste-Marie s řadou ateliérů a hospůdek. Návrat na ubytování. Nocleh.

• 5.den: Celodenní pobyt v Antibes. Návštěva s průvodcem Mořského světa Marineland - kolosální představení cvičených kosatek, delfínů, lachtanů a lvounů pro děti i dospělé. Součástí je také muzeum námořnictva, dále pak expo zice vylodění. V obřím akváriu s 2 miliony litrů mořské vody Vás ve skleněném tunelu zaujme neopakovatelný pohled na různé druhy žraloků, rejnoků, murén, medúz a dalších mořských živočichů. Také se můžete vyskotačit v největším vodním parku na Azurovém pobřeží. Zde se nalézá bazén s mořskými vlnami, 12 obřích tobogánů, relaxační bazény a mnoho dalších atrakcí.

Individuální program bez průvodce pro ty, kteří vynechají mořský svět: Antibes - (Sofia Antipolis) - středověký přístav, hrad Grimaldiů, Vaubanova pevnost, muzeum Pabla Picassa na hradě, kouzlo pitoreskních uliček, provensálská tržnice. Ty, které budou lákat skutečné mořské vlny mají možnost pobýt na pláži u moře.

Při cestě do ČR zavítáme do večerního Mentonu - procházka nejteplejším přímořským letoviskem v klíně hor a citrusových plantáží. Promenade du Solei. Pevnost ze 17.století, staré město, které proslavil Jean Cocteau nazval je„perlou Francie.'' Večer odjezd do ČR.

• 6.den: Návrat do ČR v pozdních odpoledních hodinách.

Poznámka:

VOMA  - TIP 2018 NA PROGRAMOVĚ ''BOHATÝ'' ZÁJEZD S KOUPÁNÍM V MOŘI A KOŇONU ZA VÝHODNOU CENU!

Nabídka zájezdů FRANCIE - Francouzská riviéra

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
18.08.2018 (So) 23.08.2018 (Čt) LM 6 6990 Kč.
6 590 Kč/os
VYPRODÁNO!
18.09.2018 (Út) 23.09.2018 (Ne) LM 6 6990 Kč.
6 590 Kč/os
objednat


Fotogalerie

FRANCIE - Francouzská riviéra FRANCIE - Francouzská riviéra

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26,33
USAUSD22,37

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz